" > Být LGBTQ+ v Česku 2022
0%
Upozornění: Ve svém prohlížeči máte zakázané spouštění JavaScriptu. Může se tedy stát, že nebudete moci odpovědět na všechny otázky. Prosím zkontrolujte a případně změňte nastavení svého prohlížeče.

Být LGBTQ+ v Česku 2022

 

 

 

 

Děkujeme, že jste se rozhodli vyplnit tento dotazník, a přispět tak ke zvýšení povědomí o situaci leseb, gayů, bisexuálních, trans a dalších sexuálně a genderově rozmanitých osob (dále LGBTQ+) v Česku. Opravdu si toho nesmírně vážíme, protože jen díky sdílení Vašich informací a zkušeností se nám může podařit přispět ke zlepšení situace LGBTQ+ lidí u nás. Výsledky výzkumu zveřejníme na podzim 2022. Výzkum je určen zejména pro LGBTQ+ osoby žijící na území ČR. Vyplnění dotazníku vám, v závislosti na zkušenostech s diskriminací, zabere 20 až 40 minut. 


Výzkum je realizován Národním ústavem duševního zdraví (NUDZ) ve spolupráci s organizacemi Prague Pride, Queer Geography a organizací In-Iustitia v rámci projektu "Rise UP!" financovaného z programu Evropské unie Práva, rovnost a občanství (2014–2020). 

Děkujeme za Váš čas.


 

Financováno z programu Evropské unie 
Práva, rovnost a občanství (2014-2020)