0%
Upozornění: Ve svém prohlížeči máte zakázané spouštění JavaScriptu. Může se tedy stát, že nebudete moci odpovědět na všechny otázky. Prosím zkontrolujte a případně změňte nastavení svého prohlížeče.

LGBT+ zdraví: mapování poskytované péče

 

 

 

 

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

děkujeme, že jste si udělal*a čas na vyplnění tohoto dotazníku. Často se setkáváme s dotazy osob, které pro sebe nebo své LGBT+ / queer blízké hledají poskytovatele péče. Tento dotazník proto slouží primárně jako podklad ke zmapování a usnadnění vyhledání poskytovatelů*poskytovatelek péče pro LGBT+ (queer) osoby a jejich blízké.

V tomto dotazníku cílíme na  poskytovatele  péče - tedy psychoterapeuty*tky, psychology*psycholožky, klinické*á psychology*psycholožky,  psychiatry*ičky, sexuology*sexuoložky, rodinné / partnerské mediátory*ky, kouče*čky, duchovní kněze*farářky - pastorační pracovníky*pracovnice, sociální pracovníky*pracovnice, vyplnit je mohou i další osoby, které poskytují péči LGBT+ (queer) lidem a kteří jsou otevření práci s nimi, případně mají předchozí zkušenosti či specializaci v této oblasti.

Dotazník je součástí  výzkumného projektu "Menšinový stres neheterosexuálních lidí v Česku" a výstup by měl být spuštěn ještě letos na připravovaném webu www.lgbt-zdravi.cz pod záštitou spolku Queer Geography, z. s. (QG) a Národního ústavu duševního zdraví (NÚDZ). 

Pokračováním na dotazník souhlasíte s dobrovolnou účastí a zveřejněním vybraných Vámi dobrovolně vyplněných údajů v rámci výstupů tohoto projektu. 

Děkuji za čas, který věnujete jeho vyplnění. Budu velmi rád, pokud dotazník nasdílíte i mezi své další kontakty, abychom péči v Česku zmapovali skutečně efektivně.

S poděkováním za celý výzkumný tým,

RNDr. Michal Pitoňák, Ph.D.
výzkumný pracovník Národního ústavu duševního zdraví, předseda Queer Geography, z. s.
michal.pitonak@nudz.cz

V případě jakýchkoliv dotazů se na mě neváhejte obrátit. 

Průzkum obsahuje 20 otázek.