Dokončili jste 0% tohoto průzkumu.
Upozornění: Ve svém prohlížeči máte zakázané spouštění JavaScriptu. Může se tedy stát, že nebudete moci odpovědět na všechny otázky. Prosím zkontrolujte a případně změňte nastavení svého prohlížeče.
Znáte svá práva?

Děkujeme, že jste se rozhodl*a vyplnit tento dotazník, a přispět tak ke zvýšení povědomí o situaci leseb, gayů, bi, trans a dalších sexuálně a genderově rozmanitých osob (dále LGBTIQ+) v Česku a ve Slovinsku. Opravdu si toho nesmírně vážíme, protože jen díky sdílení Vašich zkušeností můžeme usilovat o zlepšení situace LGBTQ+ lidí u nás. Společně usilujeme o zlepšení postavení LGBTIQ+ lidí v našich zemích Česku a Slovinsku. Kontexty našich zemí jsou v mnohém srovnatelné, což poskytuje našemu výzkumu další možnost srovnávací analýzy. Cílem je zjistit, jaké povědomí mají LGBTIQ+ lidé o svých právech. Odpovězte prosím podle svého nejlepšího vědomí, neexistuje správná nebo špatná odpověď.

Všechny odpovědi jsou anonymní, žádná data, na základě kterých by bylo možné vás identifikovat neshromažďujeme. Pokračováním na další stranu souhlasíte s účastí v naší studii.

Výsledky výzkumu zveřejníme na podzim 2024. Výzkum je určen zejména pro LGBTIQ+ osoby žijící na území Česka a Slovinska. Minimální věk pro účast je 15 let. Vyplnění dotazníku vám v závislosti na vašich zkušenostech zabere 15-20 minut. 

Děkujeme za váš čas.

Výzkum je realizován organizací Prague Pride, z.s.,  ve spolupráci s organizacemi Legebitra, Queer Geography z.s. a Právnickou fakultou Univerzity Karlovy v rámci projektu StandUp4LGBTIQ, financovaného Evropskou unií.

Pohled a názory zde vyjádřené jsou výlučně autorovy a nereprezentují názor Evropské unie a Evropská unie za ně neodpovídá.

Průzkum obsahuje 40 otázek.